В новините
 
13.07.2025 09:29
 
 
03.08.2010
Дръм енд бейс диджей номер 1 за първи път в България
За трета поредна година Spirit of Burgas се довери на HMSU букинг преценката при изготвянето и организирането на нощната програма за първата вечер от фестивала. През последните две години дръм енд бейс нощта се превърна в едно перфектно продължение на вечерната селекция от гости, като и тази артистите отново са съобразени по начин, който да допълни главната сцена в петъчната вечер. След като във времевия пояс от 19:00ч. до 01:00ч. ще имаме уникалната възможност да чуем имена като Apolo 440 и The Prodigy, веднага след това на сцената ще излезе безспорно най-популярният дръм енд бейс диджей Andy C с неговия персонален MC – GQ. В това няма нищо странно предвид факта, че за последните няколко години The Prodigy показаха безусловната си подкрепа към дръм енд бейс музиката, издавайки ремикси на Pendulum, Noisia, Subfocus и Chase and Status. Именно последните две имена имат ексклузивни договори за продукцията си с лейбъла RAM Records, собственик на който е Andy C. Този факт само затвърждава добрите отношения между артистите и предразполага фаталният петък 13ти да се превърне в едно невиждано и нечувано пътешествие из историята на електронната музика и синкопираните бийтове.
15.05.2009
Общината поиска от държавата остров Света Анастасия
Общината да си вземе от държавата остров “Света Анастасия”, реши вчера комисията по общинска собственост към местния парламент. Предложението дойде от съветниците от ГЕРБ и бе подкрепено единодушно. В момента парчето земя е собственост на държавата. От години обаче той е зле стопанисван и на практика сградната собственост върху него не се поддържа. В лошо състояние е и сигналният фар, който се намира на „Св. Анастасия". Целта на бургаските общинари е островът да се превърне в туристическа атракция, като на него бъдат построени два малки хотела, музей, заведения и атракциони и да не попадне в ръце на голям инвеститор, посочен от държавата. До 1989 г. този остров се казваше Болшевик. В периода 1923-1944 г. пък на него са били заточвани политически затворници, противници на държавния режим. Островът се намира на 6 км по вода от Бургас.
 
 
 


Акценти от Bourgas-news.com
 

Последните грозни снимки
Фургоните - Републиканска отново - така е вече няколко месеца.
Март.2009        публичен дом - слухове се нося, че в това изостанало метално нещо малолетни упражняват определени професии
Фото галерия



Архив по дати
От:
До:
 

Последните обяви
 


© 2009 WWW Development News Network. All Rights Reserved
namerih.com add URL | Web Design Burgas | Advertise with us | Terms of service | Contacts |